Aranacak kelimeleri giriniz:

Bakan Özhaseki, TKB Toplantısına Telefonla Katılarak Başarı Diledi

Kayıt Tarihi : 20 Mart 2017 Bu haber 766 defa okundu

Safranbolu’da düzenlenen ve çok sayıda üye Belediye Başkanının katıldığı Tarihi Kentler Birliği Karadeniz Bölge Toplantısı başarılı bir şekilde tamamlanırken, Toplantının ikinci gününde Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesinde düzenlenen panele Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan vasıtası ile telefonla başarı dileklerinde bulundu.
Bakan Özhaseki, 21 yıl Belediye Başkanlığı, şimdide Milletvekili olarak ülkemize hizmet vermeye gayret gösterdiğini söyledi.

Vazife yapılırken insanın yaptığı işten kefiy alması gerektiğini, kendisinin de katılmak istediğini ancak yoğun programından dolayı katılamadığını ifade eden Özhaseki; “ Benin uzun süre görev yaptığım kamu çalışmalarım sırasında her bir çalışmasına koşa koşa gittiğim, toplantılarında sanki en yakınlarıma sarılıyormuş gibi hasret giderdiğim gurup Tarihi Kentler Birliği’dir. Bu bakımdan orada görev yapan herkese sevgilerimi iletiyorum. Bununla birlikte ülkemizin en nadide köşelerinden birisi olan Safranbolu’dasınız. Toplantı bu bakımdan da ayrıca önem taşıyor. Ben Başta Metin Sözen hocamıza, TKB başkanımıza Safranbolu’yu seçmelerinden dolayı teşekkür ediyor, birbirinden başarılı çalışmalara imza atan değerli Belediye Başkanımızı da tebrik ediyorum, toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin telefon bağlantısının ardından toplantı kaldığı yeren devam etti.
 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi