Aranacak kelimeleri giriniz:

Beyaz Gezi Aralıksız Devam Ediyor

Kayıt Tarihi : 15 Mart 2017 Bu haber 840 defa okundu

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un talimatı ile vatandaşlarımızın belediyecilik hizmetlerini ve hizmet birimlerini yerinde görmeleri amacı ile Beyaz Masa birimi tarafından düzenlenen Beyaz Gezi programı devam ediyor.

İtfaiye Binası ile başlayan gezide sırası ile Makine İkmal Müdürlüğü, Park Bahçeler, Şantiye Şefliği, Marangozhane, Hayvan Barınağı, Asfalt Plenti, Kant Park, Nikâh Memurluğu Binası, Hayır Çarşısı ve son olarak ta SAKEM yer aldı.

Birim Müdür ve Amirleri tarafından kendilerine bilgiler verilen Safranbolulu hanımlar, gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını, Safranbolu’da hizmetleri gerçekleştiren birimleri yerinde görmenin de güzel olduğunu vurguladılar.

Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un ve ekibinin hizmetlerinden ve halkla iç içe olmasından da mutluluk duyduklarını ifade eden hanımlar, kendisine ve ekibine başarılar diliyoruz şeklinde görüşlerini bildirdiler.
Gezi sonrası misafirler ile SAKEM’de öğle yemeğinde buluşan Safranbolu Belediye Başkan Vekili Halil Aydın; “ Amaçlarının Safranbolu’da belediye tarafından gerçekleştirilen hizmetlerin vatandaşlar tarafından yerinde görülmelerini sağlamaktır” dedi.

Belediye olarak tüm vatandaşlarımızın dertlerine karşı duyarlı olduklarını kaydeden Başkan Vekili Aydın; “ Beyaz Masa biriminin kuruluş amacıda tam olarak budur. Vatandaş bir konu hakkında muzdarip ise bizim görevimiz onu o dertten kurtarıncaya karar çaba göstermemizdir. 2009 yılından bu yana benimsediğimiz vatandaş odaklı belediyecilik anlayışı ile yine vatandaşlarımız bizlere gerek eksiklileri hatırlatıyor gerekse yapılan hizmetlerde teşekkür etmesini de biliyor. Tabii ki bu hizmetleri yapabilmemiz için bir ekip gerekmekte. Bizlerde alanında uzman bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2009 yılından bu yana her Pazartesi sabahı saat 7’de Başkan Yardımcılarımız, Müdürlerimiz ve amirlerimiz ile bir araya gelerek geçmiş haftanın ve gelecek haftanın değerlendirmesini yaparak çalışmalarımıza start veriyoruz.  Yani kısaca değerli hanımlar: amacımız Safranbolu’nun daha yaşanılır bir kent olmasını, geleceğimiz olan çocuklarımıza emanet aldığımız bu kültürü aynı şekilde bozulmadan bırakabilmektir. İnşallah halkımızın destek ve duaları ile bunu başarıyoruz. Ben sizlere yeniden Beyaz Gezimize iştirak ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi