Aranacak kelimeleri giriniz:

Bir Muhteşem Sergide Aşağı Tokatlı SAKEM’den

Kayıt Tarihi : 10 Mayıs 2017 Bu haber 600 defa okundu

Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) 2016 – 2017 Yılı kurslarında gerçekleştirilen el emeği göz nuru eserlerinden oluşan sergilerini açmaya devam ediyor.


Tarihi Çarşı ve Emek şubelerinin ardından bu gün de Aşağı Tokatlı şubesinde gerçekleştirilen eserler halkla buluştu.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy yoğun programından dolayı açılışa katılamazken Başkan Yardımcısı Hüseyin Bilicioğlu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Zülfiye Eraslan Özcan, SAKEM Koordinatörü Münevver Esen öğretmen ve kursiyerleri yalnız bırakmadılar.


Açılış konuşmasını yapan Başkan Yardımcısı Hüseyin Bilicioğlu, 2010 yılından bu yana çok büyük aşama kaydederek alanında bir marka olduğunu ifade ederken, “ 2016-2017 yılı kurslarımızın sergi açılışları devam ediyor. Bu sergilerde gerçekten birbirinden güzel eserleri görmekteyiz.


Ben başta böyle bir kurumu Safranbolu’muza kazandırdığı için Sayın Belediye Başkanımız Dr. Necdet Aksoy olmak üzere tüm hocalarımıza ve SAKEM’i tercih ederek kurslarımıza iştirak eden tüm Safranbolululara teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından kurdele kesimine geçildi. Aşağı Tokatlı şubesindeki sergi katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi