Aranacak kelimeleri giriniz:

Çelebi’den Ürkmezer'e Veda Ziyareti

Kayıt Tarihi : 09 Kasım 2017 Bu haber 406 defa okundu


Kaymakam adayı Abdurrahman Çelebi 3 haftalık stajını birlikte yaptığı Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’i Kaymakamlık Makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Genç Kaymakam adayına bilgi ve deneyimlerini aktarmaya çalıştığını ifade eden Ürkmezer, 3 haftalık staj süresince çalışmalarımızı yakından takip ederek, deneyim kazanmış olduğunu düşünüyorum. Kendisinin gelecekte çok iyi bir Kaymakam olacağını tahmin ediyorum.  Ülkemizin değişik coğrafyalarına giderek görev yapacak. Bizlerden sonraki nesillere emanet edeceğimiz hizmet meşalesini, aktarırken mümkün olduğunca parlak bir ışık saçmasını sağlayacak. Ben  bu duygularla, Ülkemiz için birbirinden güzel  hizmetlere imza atmasını temenni ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Çankırı ili Korgun İlçesine atanan Çelebi ise kendisine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı Ürkmezer’e teşekkür ederken, “ Sayın Kaymakamımızın deneyimlerinden ve bilgisinden faydalanmak beni ziyadesi ile mutlu etmiştir. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum “ dedi.

Ürkmezer ziyaret sonrası Çelebi’ye Rölyef bir Safranbolu tablosu hediye etti.


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi