Aranacak kelimeleri giriniz:

Ekipler Çalışmalara Gece Gündüz Devam Ediyor

Kayıt Tarihi : 05 Temmuz 2017 Bu haber 643 defa okundu

100 Dükkanlar Mevkiinde geçtiğimiz günlerde yoğun yağış nedeni ile yolun zarar görmesinin hemen ardından çalışmalara başlayan,  Fen İşleri Müdürlüğü ve Asfalt Şantiye Amirliği tarafından yürütülen çalışma sona erdi.Safranbolu Belediyesi bir yandan asfalt çalışmalarına devam ederken diğer yandan ihtiyaç duyulan mahalle, cadde ve sokaklarda da tamirat, yama, kaldırım yenileme gibi çalışmaları sürdürüyor.

Geçtiğimiz aylarda yoğun yağış nedeni ile zarar gören 100 dükkanlar, Yüksek Okul arasındaki yolda da çalışmaları gece geç saatlere kadar sürdüren ekipler vatandaşların mağdur olmamaları için yolun tadilatını yaparak trafiğe açılmasını sağladı.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan yetkililer, Safranbolu Belediyesi olarak vatandaşlarımızın memnuniyeti ve mağdur olmamaları açısından çalışmalarımıza ara vermeden ve mesai mafhumu gözetmeden devam etmekteyiz. Bu bağlamda bazı yollarımızda yoğun yağmur nedeni ile çalışma yapmamız gerekmekte idi. Bu çalışmaları da gece gündüz demeden hızla gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı anlayışını eksik etmeyen tüm Safranbolulu vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Çalışmaların ara verilmeden devam edeceği bildirildi. 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi