Aranacak kelimeleri giriniz:

Emek SAKEM’den Muhteşem Sergi

Kayıt Tarihi : 08 Mayıs 2017 Bu haber 754 defa okundu

Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) 2016 – 2017 yılı kurslarında yapılan el emeği göz nuru eserlerin sunulduğu sergilerin açılışlarına devam ediyor.


221 farklı branşta 5556 kursiyere hizmet vermekte olan SAKEM, 2016 – 2017 yılında verilen kurslarda çalışmaları gerçekleştirilen çeşitli ürünlerin sunulduğu sergilerden bir diğerini de Emek Şubesinde açtı.
Katılımın yoğun olduğu açılışa Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un yanı sıra İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sezai Öztaş, İlçe Nüfus Müdürü mesut Karagözoğlu, SAKEM Yetkilileri, Kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, SAKEM bünyesinde gerçekleşen kurslarda böylesi güzel eserleri görmek bizleri ziyadesi ile mutlu etmekte” dedi.

SAKEM’in her dönem birbirinden değişik eserlerle halkın karşısına çıktığını ifade eden Aksoy, “2010 yılından bu yana, yani bu kadar kısa sürede bir marka olmak kolay değil. SAKEM bunu başardı. Yine Gerçekleştirilen kursları İş- Kur ve halk Eğitim Merkezimiz paydaşlığında açıyoruz. SAKEM’in bir özelliği de her şubemizin çalışmaları birbirinden ayrı. Bu gün açacağımız sergilerde de Emek SAKEM Şubemize has esreleri sunacağız. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 
 
 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi