Aranacak kelimeleri giriniz:

Güneş, Başkan Vekili Aydın’ı Ziyaret Etti

Kayıt Tarihi : 17 Mayıs 2017 Bu haber 545 defa okundu

Ankara Karabüklüler Vakfı Başkanı Niyazi Güneş ve Yönetimi Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz Hakkın Rahmetine kavuşan Belediye Başkanımız Sayın Dr. Necdet Aksoy’un babası İrfan Aksoy’un vefatı nedeni ile taziye ziyaretinde bulundular.

İlk olarak Başkan Aksoy’u baba evinde ziyaret eden Güneş ve Yönetim Kurulu Üyeleri başsağlığı dileklerinde bulundular.

Daha sonra Belediye Başkan Vekili Halil Aydını makamda ziyaret ederek hem başsağlığı dilediler hem de Derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Safranbolu’nun kendileri için ayrı bir önem taşıdığını ifade eden Güneş, Bizler Ankara’da Safranbolu’muzda gerçekleşen çalışmalar ile gurur duyuyoruz. Başta Sayın Başkanımız olmak üzere belediyemizin her bir ferdine emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz “ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Halil Aydın ise, bizler Başkanımızın önderliğinde Safranbolu’da ki hizmet bayrağını her geçen gün birez daha yukarılar çekme gayreti içerisindeyiz. Bu nedenle mesai mefhumu gütmeksizin bir aile havası içerisinde çalışmalarımızı aralıksız devam ettirmekteyiz. Yine bizlerde derneğimizi            n çalışmalarını büyük bit gurur ile takip etmekteyiz. Ben yeniden bu nazik davranışlarından dolayı başta Başkanımız olmak üzere tüm Yönetimö Kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi