Aranacak kelimeleri giriniz:

Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

Kayıt Tarihi : 05 Şubat 2018 Bu haber 142 defa okundu

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in başkanlığında her hafta Pazartesi günleri saat 14.00' da gerçekleşen‘’ Halk Günü Toplantıları’’sürüyor.Toplantıya Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Bilicioğlu, Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürü Zabıta Müdürü Mali Hizmetler Müdürü, İmar Müdürü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü, Temizlik İşleri Müdürü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Vatandaşların yoğun olarak katıldığı program belediye meclis salonunda gerçekleşti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezersorunların çözümü konusunda notlar alarak beraberindeki kurum amirlerine talimatlar verdi.Vatandaşların çeşitli konularda istek ve taleplerini dinleyen Ürkmezer; “Devletimiz milletimiz için vardır. Bu noktada vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek,  ihtiyaç ve eksikliklerin giderilmesi için adaletli şekilde davranmak bizim görevimizdir. Vatandaşlarımızı dinliyor, sorunları tespit ederek imkanlar ölçüsünde çözümü için gayret gösteriyoruz. Burada bize aktarılan sorun, sıkıntı, şikayet ve talepleri, ben ve kurum Müdürlerimiz takip edecek ve en kısa sürede sonuçlandırılmasını sağlayacağız. Anında çözülmesi gerekenleri burada birlikte çözeceğiz. Müdürlerimizin tamamı burada onlar da kendi görev ve sorumluluk alanlarına ilişkin sorunları çözecekler” diye konuştu.

‘’Halkla Buluşma” adı altında toplantılar yapmaya devam edeceklerini söyleyen, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer bu toplantıların amacının sorunların birinci elden dinlenmesi ve eksikliklerin giderilmesi olduğunu belirterek iletilen her talebin de takipçisi olacaklarını sözlerine ekledi.
Ürkmezer’e teşekkür eden vatandaşlar; sorunlarının dinlenmesinden duydukları memnuniyeti belirttiler.
 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi