Aranacak kelimeleri giriniz:

İlçemizden Bir Proje Daha Kabul Gördü

Kayıt Tarihi : 31 Temmuz 2017 Bu haber 613 defa okundu

Safranbolu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile Safranbolu Belediyesinin işbirliği içinde hazırlamış olduğu Avrupa Birliği Erasmus + Yetişkin Eğitimi projesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi.

Türkiye genelinde Yetişkin Eğitimi programı kapsamında 376 projeden 25 proje kabul edilirken Safranbolu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile Safranbolu Belediyesinin işbirliği ile  gerçekleştirilen proje bu 25 proje arasına girmeyi başardı.

Proje çalışmaları kapsamında Safranbolu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünden 10 personel İtalya’da Milano şehrinde 1 hafta süre ile yetişkin eğitimi kurumlarında yetişkin eğitiminde yenilikçi yöntem ve teknikler konusunda teknik incelemelerde bulunacaklar.

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER konu hakkında şöyle konuştu;  “Gerek Safranbolu Belediyesi ve gerekse Safranbolu Kaymakamlığı olarak Avrupa Birliği projelerine önem vermekteyiz ve bu kapsamda çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. 2018 yılında Erasmus + programı kapsamında verilecek projeler için şimdiden çalışmalara başlamış olup bu konuda okullarımıza, kamu kurumlarına ve Sivil Toplum Kuruluşlarına destek vermekteyiz. Safranbolu Halk Eğitim Merkezi ve Safranbolu Belediyesi işbirliği içinde hazırlanan ve 376 projeden ilk 25 proje arasına girmeyi başarmış olan Erasmus + Yetişkin Eğitimi projemiz şimdiden hayırlı olsun. Projede emeği geçen kişileri şimdiden tebrik ediyorum.”


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi