Aranacak kelimeleri giriniz:

Miniklerin Mutlu Günü

Kayıt Tarihi : 26 Temmuz 2017 Bu haber 587 defa okunduÇocuk evlerinde kalan Mustafa ve İbrahim Çiydem ve İbrahim Adem Coştu Karabük Valiliği önderliğinde düzenlenen sünnet şöleniyle erkekliği ilk adımlarını attılar. Karabük Valiliği önderliğinde Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Safranbolu Belediyesi ve Safranbolu Kaymakamlığı iş birliğiyle çocuk evlerinde kalan Mustafa ve İbrahim Çiydem ve İbrahim Adem Coştu için Safranbolu Belediyesi’ne bağlı Aslanlar SAKEM’de sünnet şöleni programı düzenlendi.


Programa, Karabük Valisi Kemal Çeber, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, Karabük Halk Sağlığı Müdürü Dr. Sezgin Tiryaki, İl Müftüsü Halil Bektaş, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz ile çok sayıda misafir katıldı.


SAKEM Bağlama Kursu Öğretmeni Ömer Günday’ın seslendirdiği türküler ile güzel dakikalar geçiren minikler ve misafirler SAKEM kursiyerlerinin çocuk şarkıları ile coştular.


Vali Çeber, Kaymakam ve Belediye Başkanı Ürkmezer ile diğer misafirlerin çocuklara hediyelerini vermesinin ardından katılımcılara SAKEM Mutfağında hazırlanan ikramlar yapıldı.


Programın sonunda Vali Çeber ve beraberindekiler Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi tarafından hazırlana Rölyef Tabloları incelediler.   


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi