Aranacak kelimeleri giriniz:

Öğrencilerden Muhteşem Sergi

Kayıt Tarihi : 14 Temmuz 2017 Bu haber 572 defa okundu

Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerinden Muhteşem 15 Temmuz Sergisi.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebeti ile Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan sergi büyük beğeni topladı.

Öğrenci ve öğretmenler tarafından düzenlene serginin açılışına Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER’in yanı sıra Karabük Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanı ve Safranbolu Kent Konseyi Başkanı Prof Dr. Hasan Gökkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz, Okul Müdürü, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

Kurdele kesiminin ardından sergiyi gezen ÜRKMEZER ve protokol üyeleri resimlerin yapımını gerçekleştiren öğrencileri tebrik ettiler.

ÜRKMEZER Safranbolu, dolayısı ile Karabük’ün eğitimdeki başarısını bildiğini ve bu başarıya destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Öğrencileri tebrik eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER; “  Evlatlarımızı kutluyorum. Resimlerin her biri birbirinden başarılı ve güzel. 15 Temmuz sürecini tablolarla yansıtmışlar. İnşallah böylesi olaylar Devletimizin ve Milletimizin birliği ve bütünlüğü ile bir daha yaşanmaz. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.  


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi