Aranacak kelimeleri giriniz:

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in Taziye Mesajı

Kayıt Tarihi : 02 Kasım 2017 Bu haber 341 defa okundu

Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer Hakkâri Şemdinli kırsalı ve Tunceli Nazimiye Kadısırtı Dokuz Kayalar bölgesinde çıkan çatışmalarda Şehit olan Mehmetçiklerimiz için bir taziye mesajı yayımladı.

Ürkmezer yayımladığı mesajda şunları söyledi; “Hakkâri Şemdinli kırsalı ve Tunceli Nazimiye Kadısırtı Dokuz Kayalar bölgesinde bu sabaha karşı Türkiye’ye sızmaya çalışan bir grup pkk’lı terörist ile güvenlik güçlerimiz arasında çıkan çatışmada 6 askerimizin ve 2 güvenlik korucumuzun şehit olduğu, biri ağır 2 askerimizin de ağır yaralı olduğu haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım.

Bu Cennet Vatanın bölünmez bütünlüğü için canını seve seve feda eden Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar, evlatlarını gözlerini kırpmadan vatan nöbetine gönderen ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize sabırlar diliyorum.

Devletimizin terör belasıyla olan kararlı mücadelesi aralıksız sürecek, hiçbir şehidimizin mübarek kanı yerde kalmayacaktır. Bu menfur saldırının arkasındaki zihniyet, emellerine asla kavuşamayacak, milli birlik ve beraberliğimize asla zarar veremeyecektir. Aziz Milletimizin başı sağ olsun.”
 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi