Aranacak kelimeleri giriniz:

ŞAHİN’den ÜRKMEZER’e Ziyaret

Kayıt Tarihi : 07 Temmuz 2017 Bu haber 609 defa okundu

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali ŞAHİN, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER'İ ziyaret etti.

Ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden ÜRKMEZER, verilen görevi layığı ile yerine getirme çabası içerisinde olduğunu ve Safranbolu gibi güzel bir kentte görev yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Kaymakamlıkta gerçekleşen ziyarette konuşan Mehmet Ali ŞAHİN ise ÜRKMEZER'E görevinde başarılar diledi.Daha önce ÜRKMEZER'i makamına gelerek ziyaret etme imkanları olmadığını ifade eden ŞAHİN, "Önemli olan vatandaşımıza hizmettir. Halkımızın devletten beklediklerini gerçekleştirmektir. Gerek kırsal kesimleri içerisinde gerekse belediye sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımız hangi hizmetleri bekliyorlarsa bunların yürütülmesidir. Bu bağlamda şahıslar önemlidir ama ikinci plandadır. Önemli olan devlet işlerinin yürüyor olmasıdır. Bizim için önemli olan o dur. Kaymakamımız büyük bir dirayetle her iki görevi de başarıyla yerine getirecektir." diye konuştu.


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi