Aranacak kelimeleri giriniz:

Ürkmezer, Ovacuma’da Muhtarlarla Buluştu

Kayıt Tarihi : 31 Temmuz 2017 Bu haber 478 defa okundu

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer Ovacuma’da sorunları ve yapılması gerekenleri yerinde incelemek amacı ile muhtarlarla bir araya geldi.


Toplantıda Özel İdare, Devlet Su İşleri, KEDAŞ, Milli Eğitim, Köylere Hizmet Götürme Birliği gibi kurumların idarecileri ile Ovacuma Merkez ve Köylerinin Muhtarları hazır bulundu.

Toplantı öncesi Muhtarlar ve Kurum Yetkilileri ile tanışan ve amaçlarının Safranbolu ve Safranbolu’ya bağlı köylere hizmetin en iyisini ve en kalitelisini götürmek olduğunu vurgulayan Ürkmezer; “ Burada amacımız vatandaşlarımızın hizmetten en iyi şekilde yararlanmaları.  Ovacuma’da da sizlerle bir araya gelme nedenimizde sizlerin sorunlarını dinlemek, yine bu sorunlara yerinde sizlerle birlikte istişare içerisinde çözümler bulmaktır” dedi.


Toplantı süresince tüm muhtarları teker teker dinleyen Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, notlar alırken, ivedilikle çözülmesi gereken sorunlarla ilgili çalışmaların başlatılacağını belirtti.

Buradaki toplantının ardından vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Ürkmezer, Cabbar Köyünde yapımı devam eden Su Deposunda da inceleme yaparken, yetkililerden depodaki çalışma  ile ilgili bilgi aldı. 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi