Aranacak kelimeleri giriniz:

Ürkmezer, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Kayıt Tarihi : 21 Temmuz 2017 Bu haber 548 defa okundu

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, Kadıbükü ve Pelitören Köylerinde Şehit Ailelerini Ziyaret Etti.


Fatih Ürkmezer ilk olarak Kadıbükü Köyünde bulunan Şehit Ahmet Şanlı’nın ailesini daha sonra Pelitören Köyünde ikamet eden Şehit Halil Gözlemeci’nin ailesini ziyaret etti.

Her iki ziyarette de Şehitlerimizin aileleri ile uzun süre sohbet eden Ürkmezer, herhangi bir sıkıntıları, dertleri olup olmadığını sorarken, Devletimizin, Kaymakamlığın ve Belediyenin her daim yanlarında oluğunu söyledi.
Ziyaretler sırasında duygusal anlar yaşanırken Ürkmezer ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; "Ahmet ve Halil kardeşimiz bu cennet vatan için daha nice şehitlerimiz gibi canlarını seve seve feda etmişlerdir. Bizler huzur içerisinde hayatlarımızı idame ettirebiliyorsak aziz şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Bu nedenle bizlere e
manet ettikleri ailelerine, gereken alakayı göstermek ihtiyaçları 
noktasında yanlarında olmak asli görevimizdir. Bizlerde böylesi güzel bir ülkenin ferdi olmaktan onur ve gurur duyuyoruz” dedi.

Ziyaretlerin sonunda şehit mezarlarını da ziyaret eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, Şehitliklerin temizliği, bakımı gibi konularla ilgili bilgi aldı.
 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi