Aranacak kelimeleri giriniz:

Ürkmezer’den Çakmak’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Kayıt Tarihi : 14 Kasım 2017 Bu haber 335 defa okundu

Safranbolu Kaymakamı ve belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı J. Albay İsa Çakmak’ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden J. Albay İsa Çakmak; “ Dünya Miras Kenti Safranbolu’da görev yapmaktan duyduğu mutluluğunu dile getirirken, kentin gelişimi ve huzuru için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceklerini söyledi.

Safranbolu kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ise, Komutanımıza hem hayırlı olsun dileklerimizi iletmek, hem de buradaki çalışmalarında bizlerden alabilecekleri destekler konusunda her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etmek için geldik. Kaymakamlık ve Belediye olarak tüm kurumlarımız ile Safranbolu’yu bir adım daha ileriye götürmek için hizmet vermekteyiz. Ben bir kez daha kendilerine Safranbolu’muzdaki görevinde  başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmaları ardından Safranbolu kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ve 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı J. Albay İsa Çakmak bir süre daha sohbet ettiler. 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi