Aranacak kelimeleri giriniz:

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi SAKEM’de Başladı

Kayıt Tarihi : 06 Kasım 2017 Bu haber 300 defa okundu

KOSGEB Tarafından Girişimcilik Destek Programı kapsamında düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezinde yapıldı.

Aslanlar SAKEM Toplantı Salonunda gerçekleşen programa katılım yoğun olurken, eğitim KOSGEB Müdürü Serhat Saygın ve KOBİ Uzmanı Metin İnce tarafından verildi.

Eğitim Programının açılış konuşmasını yapan Saygın, eğitime katılanlara KOSGEB’in desteklediği ve desteklemediği projeler hakkında bilgiler verirken eğitimleri sık sık yapıldığını KOSGEB’in web sitesinde takip edilebileceğini ve eğitimlere katılamayanların üzülmemeleri gerektiğini bir sonraki programı takip ederek katılabileceklerini söyledi.

Eğitime katılanların ve sonunda destek almaya hak kazananların projelerinde öncelikle doğru iş, doğru zaman ve doğru faaliyet olmasına mutlaka dikkat etmeleri gerektiğini ifade eden Serhat Saygın; “ Bunlar mutlaka dikkat edin. Eğitim bu işin en kolay yönlerinden birisi. Yapacağınız iş size uygun bir iş mi, kazanabilecek misiniz bunlara odaklanın. Bununla birlikte Karabük ilimizde 4000’in üzerinde sertifikalı girişimcimiz bulunmakta. Bu da önemli bir rakam. Ben katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum “ dedi.

Eğitim Programı KOBİ Uzmanı Metin İnce tarafından katılımcılara projelerin değerlendirilme aşaması ile ilgili verdiği bilgilerle devam etti.
 


Kültürel Yayınlar

Safran Çiçeği

DEVAMINI OKU

Safran Lokumu

DEVAMINI OKU

Safranbolu Tarihi

DEVAMINI OKU

Tasarım / Yazılım Armina Yazılım
safranbolu, safranbolu belediyesi, Safranbolu Belediyesi Resmi Web Sitesi