7 den 70 'e vatandaş odaklı çalışıyoruz

7 den 70 'e vatandaş odaklı çalışıyoruz

13/07/2023

Belediye Başkanı Elif Köse'nin 7 den 70 her vatandaşa hizmet anlayışı ile hizmete giren Aktif yaş alma merkezinde yaşam terapisti Sinem uz ile bir etkinlik düzenlendi.    

Geçtiğimiz yıl hizmete açılan ve 65 yaş üstü büyüklerimize çeşitli aktivitelerle hizmet veren Aktif Yaş Alma Merkezi her geçen gün yeni bir etkinlik ya da çalışmaya imza atıyor.

Çeşitli kursların verildiği Merkezde   Yaşam Terapisti Sinem  Uz'un  gerçekleştirdiği seansta ağrıların giderilmesi ve hafiflemesini ele aldı. 

Onları Çok Seviyoruz

Yıllarca ilçemize, bölgemize ve ülkemize hizmet eden ve hala engin bilgilerinden faydalandığımız değerli büyüklerimiz için bir şeyler yapabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ Büyüklerimiz burada yalızca kurslarda eğitim vermiyoruz, çeşitli etkinliklerle güzel vakit geçirmeleri ve sosyal yaşamdan uzak kalmamalarını da amaçlıyoruz. Çünkü onlara saygı duyuyor, çok seviyoruz” dedi.

Aktif Yaş Alma Merkezinde günü stresini atan büyüklerimiz ise böylesi güzel bir hizmeti kendilerine sunan Başkan Köse’ye, “ Değerli başkanımız ve ekibine bizleri hem kaynaştırarak hem de sosyalleştirerek hayata bağladıkları için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Merkezden yapılan açıklama da ise, eğitim ve kursların aralıksız devam edeceği bildirildi.

BENZER HABERLER