Ahşap Atölyesi Kapasitesini Artırdı

Ahşap Atölyesi Kapasitesini Artırdı

04/04/2023

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Ahşap Atölyesi Başka Elif Köse ile birlikte yeni yüzü ile belediyeyi dışa bağımlılıktan kurtardı.

Belediyenin Tüm Ahşap İle İlgili İhtiyaçlarını Karşılayan Atölye Üretime Hızla Devam Ediyor.

Yeni yüzü, modern araç gereçleri ile bir yandan güzel işler ortaya koyarken, diğer yandan maliyetleri de olabildiğince düşürürken, kapasitesini de arttırdı.

Ahşap Atölyesinin usta kadrosu ile belediyenin ahşap işlerini hem kaliteli hem de düşük maliyetlerle önemli çalışmalar ortaya koyduğunu ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Arkadaşlarımız büro mobilyalarından banklara, kamelyalardan parklardaki oturma guruplarına kadar pek çok mobilyayı kısa sürede tamamlıyor. Üretilen mobilya yine kendi atölyelerimizde tasarlanarak en son montalamaya kadar yine bizim personelimiz tarafından yerleştirilmesi yapılıyor” dedi.

Belediye bütçesine büyük oranda tasarruf sağladıklarını belirten Başkan Köse, “ Tüm bunların yanı sıra belediye binamızın mobilyaları, yeni tesislerin iç ve dış ahşap çalışmalarını da bu birimimiz yapıyor. Belediyemizin tüm birimleri ile Safranbolu’ya hizmet etmenin gururu ve onuru ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

BENZER HABERLER