Babasultan’a Konsept Park

Babasultan’a Konsept Park

13/08/2022

Safranbolu  belediyesi her mahalleye yeni park projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Esentepe mahallesi Hüseyin Karataş parkının tamamlanma aşamasında iken Babasultan Mahallesi içerisinde çeşitli argümanların bulunduğu yeni park yapımı başlandı

Çok daha yaşanılır bir Safranbolu mottosu ile çalışmalarına devam eden Belediye Başkanı Elif Köse ve ekibi çevre düzenlemeleri, ağaçlandırma, çok daha temiz bir Safranbolu gibi çalışmalarına yeni konsept parkları da ekliyor.

Safranbolulu vatandaşların hizmetin en güzeline layık olduğunu belirten Başkan Köse, “ ilçenin çeşitli bölgelerinde çok amaçlı parkların yapımına devam edildiği. Basultan'a yapılacak olma parkında bunlardan bir tanesi olduğunu söyledi.”

Safranbolu belediye Başkanı Elif Köse konuşmasını şöyle sürdürdü, “Parkımızın duvarlarının örülme çalışmaları başladı. Ahşap oyun guruplarından spor ekipmanlarına, dinlenme alanlarından Tarihi Çarşıyı gören seyir alanı ve bir de büfenin yer alacağı parkın inşaatını en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz.”

BENZER HABERLER