Başkan Elif Köse Sahada

Başkan Elif Köse Sahada

16/06/2022

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse yoğun bir festival döneminin ardından dinlenmeden sahada incelemelerde bulundu.

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse,  yaptığı saha gezileriyle sorunları ve talepleri yerinde inceliyor.

Alan gezilerini gelenek haline getireceklerini kaydeden Başkan Köse’ye Fen İşleri, Park Bahçeler, Temizlik İşleri Müdürleri ile teknik ekip eşlik etti.

Özellikle vatandaşlardan gelen talepler üzerinde tüm kenti bu şekilde gezeceklerini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse,”  Sahada olmak, sorunları yerinde inceleyip vatandaşlarla birebir görüşmek bizim için oldukça değerli. Tüm gayretimiz daha güzel ve gelişmiş bir Safranbolu oluşturmak” diye konuştu.

Halktan Gelen Talepleri Yerinde İnceliyoruz

Halkın arasında olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Köse,”Saha gezilerimizde gezdiğimiz bölgelerdeki sorunları veya talepleri inceliyoruz. Ekibimizle birlikte durumu istişare edip çözüm için çalışma başlatıyoruz ki bu da çözümün hızlanmasını sağlıyor. Bugün Aslanlar bölgemizden başlayarak Kıranköy’e kadar gezip inceleme yaptık, vatandaşlarımızla sohbet edip taleplerini birebir dinledik. Halkımızın ilgisi ve bizlere olan güveni ile çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Başkan Elif Köse, saha gezilerinin devam edeceğini de sözlerine ekledi.

 

BENZER HABERLER