Başkan Köse Cumhuriyet Caddesi Esnafı İle Bir Araya Geldi

Başkan Köse Cumhuriyet Caddesi Esnafı İle Bir Araya Geldi

12/10/2022

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Cumhuriyet Caddesi (Eski Perşembe Pazarı) Esnafı ile bir araya geldi.

Başkan Yardımcısı Serkan Adabaş, Esnaf Odası Başkanı Muammer Dumaner, Fen İşleri ve İmar ve şehircilik Müdürlerinin de katıldığı toplantıda, Caddenin sorunları, esnafın talepleri yapılacak çalışmalar hakkında konuşuldu.

Cadde üzeride bir kahvehanede gerçekleşen toplantıya esnafların tamamına yakını katılırken, Başkan Köse, tüm talepleri tek tek dinledi.

Toplantı sonrası bir açıklama yapan Belediye Başkanı Elif Köse, “Oldukça verimli bir toplantı oldu. Değerli esnaflarımızla bir araya gelerek fikirlerini aldık” dedi.

Çok Daha Yaşanılır Bir Safranbolu

Cumhuriyet Caddesinin Safranbolu’nun girişinde en işlek noktalardan bir tanesi olduğunu ifade eden Başkan Köse, “Biz istiyoruz ki burada bir düzen, intizam olsun. Bir turizm kentine yakışır bir hale getirelim. Toplantımızın amacı da tam olarak bu idi. Ben tüm esnaflarımıza verdikleri destek ve anlayışlarından ötürü teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki Safranbolu’yu hep birlikte çok daha güzel ve yaşanılır bir kent haline getireceğiz” diye konuştu.

Başkan Elif Köse toplantının ardından esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulunurken, vatandaşların ilgisi ise gözlerden kaçmadı.  

BENZER HABERLER