Başkan Köse Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Başkan Köse Gazetecilerle Bir Araya Geldi

10/01/2022

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Karabük'te ve Safranbolu’da görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Başkan Köse, Safranbolu Belediyesi sosyal tesisinde basın mensupları onuruna verilen yemeğe ev sahipliği yaptı. Başkan Yardımcıları Halil Bakkal, Metin Yıldırım ve Ahmet Şahin, Belediye Meclis Üyesi Kemal Akgül ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İnci Sungur'un kendisine eşlik ettiği yemeğin ardından kısa bir açıklama yaptı. "Gazetecilerin mesleklerini yaptıkları için suçlanmadığı, mesleklerini daha özgür icra edebildikleri, insanca koşullarda yaşayabildikleri, halka doğru haberi ulaştıran tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum." ifadelerine yer veren Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, şöyle devam etti:

“Bugün, Safranbolu Belediyesi olarak geçtiğimiz günlerde hizmete açtığımız sosyal tesisimizde gazeteci arkadaşlarımız ve çalışanları ile öğle yemeğinde bir araya geldik. Katılım sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Basın bizim olmazsa olmazımız. Onlarla çok daha keyifli, doğru haberlerle, halkı doğru bilgilendiren, katkı sağlayan haberlerle güzel günler geçireceğimizi düşünüyor, bir kez daha Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyorum.”

BENZER HABERLER