Başkan Köse Hayırlı Olsun Ziyaretlerinde Bulundu

Başkan Köse Hayırlı Olsun Ziyaretlerinde Bulundu

23/08/2023

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kısa bir süre önce Karabük’e atanan Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse’ye hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse beraberinde Başkan Yardımcısı Halil Bakkal ile birlikte ilk olarak Valiler Kararnamesi ile Karabük’e atanan Vali Mustafa Yavuz’u ziyaret etti. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yavuz, Başkan Köse ve Başkan Yardımcısı Halil Bakkal’a nazik ziyaretleri için teşekkürlerini iletti. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse Vali Yavuz’a hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni görevinde başarılar temenni etti. Başkan Köse ve Başkan Yardımcısı Halil Bakkal Vali Yavuz’u ziyaretinin ardından, Karabük Emniyet Müdürü olarak atanan Mehmet Ali Hasan Köse ve Karabük Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Fatih Kırışık’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunarak başarılar diledi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ziyaretleri esnasında Karabük’e atanan Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Karabük İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse ve Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resminin yer aldığı tablo hediye etti.

BENZER HABERLER