Başkan Köse ‘Özel Vatandaşlarımızın Her Daim Yanındayız’

Başkan Köse ‘Özel Vatandaşlarımızın Her Daim Yanındayız’

30/09/2022

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Gelişim Vakfı Karabük Şubesinin açılışına katılan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana gerçekleştirdiğimiz projeler ile engelli vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

Kısa adı EYGEV olan Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Gelişim Vakfı Karabük Şubesinin açılışında kısa bir konuşma yapan Başkan Köse, Derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek, “ Şahsen ve belediye olarak her zaman katkıya hazırız. Karabük şubesinin açılışında emeği olan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Açılış törenine İl Jandarma Komutanı Karabük İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, Karabük Üniversitesi Genel Sekreteri Lütfü Köm, Karabük Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Abdullah Karakaya, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, Eygev Genel Başkanı Serkan Ülkü, Eygev Karabük Şube Başkanı Mustafa Doğan, Karabük Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdurrahman Bilgiç katılırken, Dernek Genel Başkanı Ülkü tarafından protokol üyelerine engelli vatandaşlarımıza verdikleri katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

BENZER HABERLER