Başkan Köse, Personeli İle Yemekte

Başkan Köse, Personeli İle Yemekte

07/12/2021

Haftanın ilk günü Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile yemek yiyen ve daha sonra çalışmalar ve işçilerin sorunları ile ilgili yine onlarla istişarede bulunan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin Salı günkü durağı Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ile Makine İkmal Onarım Şefliği oldu.

Müdürlüklere bağlı personelle birlikte öğle yemeği yiyen Başkan Köse, işçilerle uzun süre sohbet etti.

Birim Müdürlerinden çalışmalar ile ilgili bilgi alan Başkan Köse işçilere hitaben yaptığı konuşmada, "Dün diğer arkadaşlarıma söylediğim gibi sizlere olan güvenim tam. Biliyorum ki her biriniz Safranbolu için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Ayrıca sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum.” dedi. Başkan Köse konuşmasını şöyle sürdürdü: 

“Bu etkinliğimizin bir özelliği de, sizleri dinlemek istemem. Bizlerden talebiniz var mı? Yapmamızı istediğiniz bir şey var mı? Onları konuşmak istiyorum. 

Malumunuz ülke olarak çok zor bir dönemden geçiyoruz. Biliyoruz ki aldığınız ücretlerle geçinmek çok zor. Ancak biliyorsunuz asgari ücretin üzerinde maaş veriyoruz. Gönül istiyor ki çok daha fazla verelim. 

Her daim önceliğimizin sizler olduğunuzu bilmenizi isterim. Ben bir kez daha verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum.”

Konuşmanın ardından soruları yanıtlayan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, çekilen hatıra fotoğrafının ardından buradan ayrıldı.

BENZER HABERLER