Başkan Köse “Tüm Birimler Canla Başla Çalışıyor”

Başkan Köse “Tüm Birimler Canla Başla Çalışıyor”

23/01/2023

Safranbolu Belediyesi yol bakım ve onarım, kaldırım yenileme, bordür döşeme çalışmalarının yanı sıra 7 Mahalleye 7 Park Projesi kapsamında yapımına başlanılan 2 parkta da son aşamaya geldi.

2023 yılına kent genelinde çalışmalara hızlı bir giriş yaparak başlayan Safranbolu Belediyesi havalarında mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi ile çalışmaları hızlandırdı.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ Tüm birimlerin havanların da güzel gitmesi ile birlikte çalışmaları hızlandırdıklarını söyledi. “

Yeni Yapılan 2 Parkta Sona Gelindi

Haftalık çalışma programının yanı sıra vatandaşlardan gelen taleplerinde değerlendirildiğini kaydeden Başka Elif Köse, “ Fen İşlerinden Park ve Bahçelere, Su ve Kanalizasyondan, Temizlik İşleri Müdürlüklerimize kadar tüm birimler canla başla çalışıyorlar. Bu kapsamda hali hazırda Köyiçinde yol, Bostanbükü’nde su hattı çalışmamız devam ederken, Esentepe Mahallemizde Çankaya ve  Babasultan Mahallemizde de İbrahim Ayhan parklarında son aşamaya gelindi” dedi.

BENZER HABERLER