Başkan Köse'den CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret

Başkan Köse'den CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret

08/09/2021

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, beraberinde İl Başkanı Abdullah Çakır ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Genel Merkez'deki makamında ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili konuşan Başkan Köse, “Genel Başkan'ımıza bu yıl 22. sini düzenleyeceğimiz Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali'mizin davetiyesini takdim ettik. Kendilerine Safranbolu ve Belediyemizin çalışmaları ve projelerimiz ile ilgili bilgiler verdik. Güzel ve verimli bir ziyaret oldu. Her zaman yanımızda olduklarını ifade ettiler. Kendilerine, yoğun çalışma temposunda bizlere vakit ayırdıkları için teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yaparak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise, “Safranbolu sadece ülkemizin değil, tüm dünyanın hayranlıkla takip ettiği güzide kentlerimizden biri. Bu güzel kentin bir kadın tarafından yönetiliyor olması ise harikulade.

Kentteki olumlu değişimler anlatıyor ki, bir şeyler artık doğru yapılıyor. Belediye Başkanı'mıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Çalışma tempomuz el verirse festivale katılmak isterim. Festivalin de şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ziyaret esnasında Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Safranbolu’ya özgü hediyeler de takdim etti.

BENZER HABERLER