Başkan Köse’den Kahvehanelere Ziyaret

Başkan Köse’den Kahvehanelere Ziyaret

08/08/2023

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse fırsat bulduğu bir anı daha esnaf ve vatandaşlarla sohbet etmeye ayırdı. Yeni Çarşı’da kahvehaneleri ziyaret eden Başkan Köse vatandaşlarla çay içip istişarelerde bulundu.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ‘kendim için değil kentim için’ sloganı ile yaptığı çalışmalarında arta kalan her zamanı esnaf ve vatandaşlarla sohbet etmek için ayırmaya devam ediyor. Köse, Yeni Çarşı esnafını ziyaret ettiği esnada vatandaşların çay içme teklifini geri çevirmedi, halkın görüş ve önerilerini dinleyerek, soru ve sorunlarına cevap bulmaya çalıştı. Çay eşliğinde geçen samimi muhabbetler uzun uzun devam etti.

Köse: ‘’Bu ziyaretlerle amacımız halkımızın sorunlarını yerinde tespit etmek’’

Yapılan hizmetlerin yanı sıra fırsat bulduğu her anda vatandaşları, esnafları ziyaret etmekten, onlarla çay içip sohbet etmekten keyif aldığını belirten Başkan Köse şunları söyledi: ‘’Esnaflarımızı iş yerlerinde ziyaret ettiğimizde, vatandaşlarımızla bire bir sohbet ettiğimizde keyif alıyoruz. Amacımız esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit etmek.’’

Başkan Köse, vatandaşlarla çektirdiği hatıra fotoğraflarının ardından ziyaretlerine kaldığı yerden devam ederek esnaflara hayırlı işler dileklerini iletti.

BENZER HABERLER