Başkan Köse’nin Şehir Dışı Ziyaretleri Devam Ediyor

Başkan Köse’nin Şehir Dışı Ziyaretleri Devam Ediyor

01/03/2021

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranboluya yapılacak hizmetler ve yenilikler için birçok belediyenin çalışmalarını yerinde görmek üzere şehir dışı ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler kapsamında, İzmit Belediyesi, Bursa Nilüfer ve Mudanya Belediyesi, Çanakkale Belediyesini ziyaret eden başkan Köse, belediye başkanları ile istişarelerde bulundu.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ile İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in İzmit halkına kazandırdığı Atatürk Evini ziyaret eden başkan Köse, buradan İzmit Belediyesinin çalışmalarını yerinde incelemek üzere İzmit belediyesine geçti.  Başkan Köse, ikinci ziyaretini Bursa Mudanya ve Nilüfer belediyesine gerçekleştirdi. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ı ve Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'i ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Köse’nin son ziyareti ise Safranboluya yapılacak projelere destek vereceğini ifade eden Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan oldu.

Bu ziyaretlerin belediye açısından çok faydalı olduğunu ifade eden başkan Köse, Safranboluya yenilikler getirmek için belediyelerin çalışmalarını gözlemlemeye devam edeceklerini kaydetti.

BENZER HABERLER