Başkan Köse’nin Yerinde Mahalle Toplantıları Başladı

Başkan Köse’nin Yerinde Mahalle Toplantıları Başladı

13/07/2020

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, halkın ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve isteklerini dinlemek için mahalle toplantılarına başladı. İlk mahalle toplantısı Musalla Mahallesi’nde gerçekleşti.

Musalla Mahallesi muhtarı İlhami Özdemir ve mahalle sakini vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Köse, Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin ve belediye birim müdürleri mahalleyi dolaşarak ihtiyaçları tespit edip gerekli kontrolleri yaptıktan sonra mahallelilerle oturup istişarede bulundular.

Tüm mahallelerde sırayla yapılacak toplantıların; hiçbir ihtiyacın gözden kaçmaması ve tüm taleplerin doğru değerlendirilerek eksiksiz karşılanması amacıyla başladığını belirten Başkan Köse; “İhtiyaçları, sıkıntıları yerinde incelemelerle dinledik, hem mahalle sakinlerimizden ve muhtarımızdan hem de müdürlerimden bilgi alıp gözlemleme fırsatı buldum. Toplantıda dile getirilen görüş ve öneriler için mahallelimize çok teşekkür ediyorum, talepleri ağustos ayı programına alındı, en kısa zamanda sonuçlanacak” dedi.

Birimlerden alınan bilgiye göre; Musalla Mahallesi’nde yol ve kaldırım çalışmaları, asfalt çalışmaları dönemiyle önümüzdeki ay tamamlanacak; spor tesisi ve parklardaki eksikler projelendirilerek ihale süreciyle gerekli alımlar yapılacak; ayrıca futbol sahasının zemini de ağustos ayında tamamlanarak gençlerin rahatlıkla kullanması için yeniden hizmete açılacak.

Başkan Köse, Musalla Mahallesi ziyaretinde ayrıca 105 yaşına basan Cemal teyzeyi ziyaret ederek küçük bir sürprizle doğum gününü kutladı, birlikte uzun sohbet eden Başkan ve Cemal teyzenin mutluluğu gözden kaçmadı. Başkan Köse “Cemal teyzenin ve tüm büyüklerimizin sağlıklı, huzurlu bir yaşam sürmesini diliyorum. Biz onlar için varız” dedi.

BENZER HABERLER