Büyük Belediye Ailesi Piknikte Buluştu

Büyük Belediye Ailesi Piknikte Buluştu

30/07/2022

Safranbolu Belediyesi personeli aileleri ile birlikte yaza merhaba pikniğinde Beş Tepeler Mesire Alanında bir araya geldi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin ev sahipliğinde, Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyelerinin de katıldığı İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından organize edilen piknik etkinliğine katılım oldukça yüksekti.

Öğle saatlerinde başlayan etkinliğe katılan tüm aileleri ziyaret ederek sohbet eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, güzel bir gün geçirmeleri dileğinde bulunurken, çocuklarla özel olarak ilgilendi. 

Belediye tarafından yapılan ikramları ardından pamuk şeker ikram edilen çocuklar palyaço eşliğinde çeşitli oyunlar oynarken, ailelerin halat çekme yarışması oldukça güzel görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Etkinlik alanında kısa bir açıklama yapan Başkan Elif Köse, “Bu gün personelimizin büyük bir bölümü ile güzel bir ortamda Yaza Merhaba pikniğindeyiz. Personellerimiz aileleri ile birlikte hoşça vakit geçiriyorlar” dedi.

Biz Büyük Bir Aileyiz

Safranbolu Belediyesinin büyük bir aile olduğunun altını çizen Başkan Köse, “ Biz bunu her fırsatta dile getiriyoruz. Her şeye rağmen büyük ve birbirine bağlı bir aileyiz. Her birimizin bir tek ortak hedefi var o da Safranbolu’ya hizmet edebilmek” diye konuştu.

Yoğun çalışma temposunu burada bir nebze olsun atmak adına böyle bir etkinlik gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Elif Köse, katılım sağlayan herkese teşekkür ettiğini ifade ederken, şu anda çalışan tüm personele de kolaylıklar dilediğini, onlarla da en kısa sürede başka bir etkinlikte beraber olacaklarını söyledi. 

 

BENZER HABERLER