CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Safranbolu Belediyesini Ziyaret Etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Safranbolu Belediyesini Ziyaret Etti

19/11/2020

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Başkan Köse’den Safranbolu ve belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaklaşık bir ay önce Karabük'e gelmesi bekleniyordu, İzmir depremi nedeniyle son anda iptal edilen programı bugün bir dizi ziyaretle Safranbolu’da gerçekleşti. Ziyaretlere, CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba, Ahmet Akın, CHP Karabük Milletvekili Dr. Avni Aksoy, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, İzmir Milletvekili  Mehmet Ali Çelebi, Belediye Başkanı Elif Köse, CHP Belediye Meclis Üyeleri, CHP il ve ilçeleri teşkilat üyeleri eşlik etti.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Safranbolu programı bugün saat 11.00'da Bağlarsaray Otel'de kahvaltı programıyla başladı. Kanaat önderleri ile bir araya gelen Kılıçdaroğlu, katılımcılar ile kahvaltıda uzun süre sohbet etti. Kahvaltı sonrası saat 14.00’da Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezinde Cumhuriyet Halk Partililer ile bir araya geldi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program, partililerin soruları ile devam etti. Ülke gündemi hakkında bir konuşma gerçekleştiren Kılıçdaroğlu, Kültür merkezindeki programın ardından kısa bir esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu daha sonra Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret etti. Başkan Köse’den belediye çalışmaları ile ilgili bilgi alarak, Safranbolu için yapılabilecek hizmetler hakkında istişarelerde bulunuldu. Başkan Köse seçim sonrası Safranbolu’da yapılan hizmetlerin yer aldığı sunum dosyasını takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Köse, Kılıçdaroğlu’na Safranbolu yöresine özgü yemeni ve yöresel lezzetlerin bulunduğu sepet hediye etti. Ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Köse, ‘’Genel başkanımız bugün bizi onurlandırdı’’ dedi. Kemel Kılıçdaroğlu'nun Safranbolu programı Hıdırlık Seyir terası ve Çiftlik Köyü Ketentarla Mahallesi'nde bulunan Safran hasadı etkinliği ile sona erdi.

BENZER HABERLER