Elif Başkan’dan Mansur Başkana Nezaket Ziyareti

Elif Başkan’dan Mansur Başkana Nezaket Ziyareti

08/09/2021

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret ederek, 22. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali'ne davet etti.

Başkan Yavaş’ın makam odasında gerçekleşen ziyarete, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve Çankaya Belediye Meclis Üyesi Berkay Gökçınar ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır da katıldı.

Safranbolu Belediyesi'nin çalışmalarını mutlulukla takip ettiklerini ifade eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Elif Başkanımın gerek rutin belediye hizmetleri gerekse sosyal ve şeffaf belediyecilik anlamında gerçekleştirdiği çalışmalar bizleri de gururlandırıyor. Safranbolu’ya kadın eli hele hele mimar bir kadının elinin değdiği belli oluyor. Başkanımızın her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz. Ben nazik ziyaretleri ve davetleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise, “Sayın Başkan Mansur Yavaş’ın çalışmalarını büyük bir beğeni ile izliyoruz. Öncelikle kendilerine övgü dolu sözlerinden ve bizleri kabulünden dolayı teşekkür ediyorum. Değerli Başkanımız tüm ülkede çok sevildiği gibi Safranbolu’da da aynı şekilde seviliyor. Biz kendilerini ilçemizde görmekten, misafir etmekten mutluluk duyarız.” diye konuştu.

Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde de bulunulurken; Başkan Köse, Başkan Yavaş’a kendilerine vakit ayırdıkları için teşekkür ederek festival davetiyesi ve ilçeye özgü hediyeler takdim etti.

BENZER HABERLER