Halk Masası, Belediye İle Halk Arasında Köprü Olmaya Devam Ediyor

Halk Masası, Belediye İle Halk Arasında Köprü Olmaya Devam Ediyor

01/03/2022

Belediye Başkanı Elif Köse'nin talimatları ile daha görevinin hemen başında oluşturulan Halk Masasına gelen 7 bin 456 talepten 6 bin 875 talep çözüme kavuştu.

Başvuru süreçleri devam eden talepler ise en kısa sürede sonuçlanarak talep sahibine geri dönüş yapılıyor.

Belediye Hizmet Binası, Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı ve Barış Mahallesinde 3 Halk Masasının Safranbolu halkının hizmetinde olduğunu kaydeden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana vatandaş odaklı sosyal belediyecilik anlayışımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda Halk Masası müdürlüklerimiz ile vatandaşlarımızın arasında önemli bir köprü görevini yerine getirmekte” dedi.

Kurulduğu günden bu yana 7456 talebin alındığını belirten Başkan Köse, Alınan taleplerin 6875 tanesinin sonuçlandırılarak talep sahiplerinin bilgilendirildiğini söyledi.

Meydan da bulunan halk masasında ayrıca isteyen vatandaşların kitap okuma ya da kayıt yaptırarak evine götürebildiğini ifade eden Başkan Elif Köse, “ Yine halk otobüslerimizde kullanılan Kent Kart Sistemi için da 3610 kart basımı yapılarak vatandaşlarımıza teslim edildi. Tüm personelimizle birlikte Safranbolu’ya ve Safranbolu halkına en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

BENZER HABERLER