Karaca ve Tarhan Başkan Köse’yi Ziyaret Etti

Karaca ve Tarhan Başkan Köse’yi Ziyaret Etti

17/09/2021

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ile Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret etti.

22. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali kapsamında Safranbolu’da bulunan Genel Başkan Yardımcısı Karaca ziyarette yaptığı açıklamada, Dünya Miras Kenti Safranbolu’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile, Değerli Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyor ve onunla gurur duyuyoruz. Başkanımızın Safranbolu’ya çok daha büyük projelerle hizmet edeceğine inanıyorum. Kendisine bizleri misafir ettiği için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ise, “Sayın Başkanımız bizleri ziyaret ettiğinde Safranbolu’yu anlatmış, projelerinden söz etmişti. Bir kadın Belediye Başkanının neler başarabileceğinin en güzel örneği kendileri. İnanıyorum ki iki belediye olarak güzel işlere imza atacağız. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca'nın ve Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan'ın ziyaretlerindan mutluluk duyduğunu belirten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse de, “Sayın Genel Başkan Yardımcımıza ve Değerli Belediye Başkanıma iltifatlarından ötürü teşekkür ediyorum. Festivalimizi kendilerinin eşliğinde yaşamaktan onur duydum. 

Tüm ekibimizle birlikte tek amacımız, Safranbolu’ya en iyi hizmeti verebilmek. Bizler ilk günkü heyecanla çalışıyoruz. Halkımızın da destekleri ile Safranbolu’yu çok daha güzel ve hak ettiği yere getireceğiz. Genel Başkan Yardımcımız Gülizar Tarhan Karaca'ya, Mezitli Belediye Başkanımız Neşet Tarhan’a ve ekiplerine, bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret sonunda, Başkan Köse ve misafirleri karşılıklı hediye takdiminde bulundular.

BENZER HABERLER