Kış Gelmeden Hayırseverler Gelmeye Başladı

Kış Gelmeden Hayırseverler Gelmeye Başladı

27/10/2021

Safranbolu Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Hayır Çarşısı hayırseverlerin destekleri ile alınan kömür dağıtımına başladı. 
Yapılan açıklamada hayırseverlerin bağışlarının anında ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı bildirildi. 
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ Geçtiğimiz günlerde başlattığımız “Kış Gelmeden Sen Gel” Projemizi duyan, okuyan, gören iyiliksever Safranbolu halkı yine ihtiyaç sahibinin yanında olmayı kendine görev edinerek Hayır Çarşımız vasıtası ile görevini yerine getiriyor. Vatandaş odaklı belediyecilik anlayışımızın halkımız tarafından benimsenmesi, destek verilmesi bire kez daha gösterdi ki belediye olarak doğru yoldayız. Her zaman ifade ettiğimiz gibi, Safranbolu’ya hizmet yarışında her zaman halkımızla birlikte el ele yürümeye devam edeceğiz” dedi.
Vatandaşların sıcak bir kış geçirmeleri için harekete geçtiklerini ifade eden Başkan Elif Köse, "Daha önceden belirlediğimiz ihtiyaç sahiplerinin evlerine yakacak desteği için, hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarının devam edeceğini biliyoruz. Kış  gelmeden hayır sahipleri gelmeye başladı. Bu bizi ziyadesi ile mutlu ediyor. Projemize destek veren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BENZER HABERLER