Kızlarımıza Başarılar Diliyoruz

Kızlarımıza Başarılar Diliyoruz

12/07/2021

Eylül ayında İtalya'da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası hazırlıkları için ilçemizde kampa giren İşitme Engelliler Voleybol Kadın Milli Takımımız, Safranbolu belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret etti.

Teknik Direktör Osman Çarkcı, Safranbolu gibi bir dünya kentinde olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirirken, Safranbolu’nun tarihi ve doğal güzelliklerinin arasında kamp yapmak, vakit buldukça ziyaretler gerçekleştirmek bizlere de ayrıca motivasyon sağlıyor.  Tüm bunlarla birlikte bizlere gösterdiği yakın ilgi ve alakalarından dolayı Belediye Başkanımız Sayın Elif Köse hanımefendiye teşekkür ediyoruz” dedi.

İşitme Engelliler Kadın Milli Takımını Safranbolu’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Başkan Köse; “Kızlarımızın her biri birer pırlanta. Her birinin gözlerinden başarıyı okumak mümkün. En büyük dileğimiz tabii ki Şampiyonluk haberlerini duymak. Her daim sizlerin yanınızdayız. Ben bir kez daha nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, İtalya’da düzenlenecek şampiyonada başarılar diliyorum” diye konuştu.

Teknik Direktör Yardımcısı Adem Özdemir’inde eşlik ettiği ziyaret başarı dilekleri ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.  

BENZER HABERLER