Safranbolu Bayrama Hazır

Safranbolu Bayrama Hazır

16/07/2021 07/04/2024

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Osmanlı mimarisini geçmişten bu güne kadar korumayı başararak, korumacılıkta Başkent ünvanı alan Safranbolu’muzun Kurban Bayramı'nda yerli ve yabancı misafirleri ağırlamaya hazır olduğunu söyledi.

Bayram tatilinde çeşitli turlar ve geziler kapsamında gelecek yerli ve yabancı misafirler için gerekli hazırlıkların tamamlandığını ifade eden Başkan Köse, “9 gün olarak belirlenen Bayram tatiline Fen İşleri, Şantiye, Zabıta, Halk Masası, Su ve Kanalizasyon ve Temizlik İşleri Müdürlükleri ekiplerimiz ile hazırız.” dedi.

Safranbolulu vatandaşların ve Safranbolu’yu ziyaret edecek olan yerli yabancı misafirlerin tatillerini en iyi şekilde geçirebilmeleri için tüm hazırlıkların tamamlandığını ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Zabıta ve Veterinerlik birimlerimiz vatandaşlarımızın sağlıklı kurban alabilmeleri, bayram alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapabilmeleri için denetimleri her alanda aralıksız sürdürüyor.

Bununla birlikte Kurban Bayramı süresince halk otobüslerimiz ücretsiz hizmet verecek. Her zaman olduğu gibi Halk Masası birimimiz yine 7/24 halkımızın hizmetinde olacak.

Vatandaşlarımız 153 nolu ücretsiz telefon hattından taleplerini bildirebilecekler.

Ben bu vesile ile bir bayrama daha Safranbolulu hemşehrilerim ile huzur içerisinde erişebilmenin mutluluğunu yaşadığımızı ifade ediyor; bayramın huzur, barış, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.” diye konuştu.

BENZER HABERLER