Safranbolu Belediyesi 2021’e Hızlı Başladı

Safranbolu Belediyesi 2021’e Hızlı Başladı

05/01/2021

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Asfalt Şantiye Amirliği ekipleri yeni yılın ilk iş haftasında kent genelinde çalışmalarına başladı. Bu kapsamda, Esentepe Mahallesi, 15 Temmuz Mahallesi ve Bağlarbaşı Mahallesinde, taş duvar örme, kaldırım yapımı, granit taş tamiri, sıcak asfalt serimi gibi çalışmalar devam ediyor.
Safranbolu Belediyesi 2021 iş programına başlayarak tüm birimleri ile sahaya indi. Mevsimin yağışsız geçmesini değerlendiren ekipler yol yapım ve onarım çalışmalarını hızlandırdı. Belediyenin kendi üretimi olan sıcak asfalt ilçenin sokaklarında kullanarak kesintisiz trafik akışı sağlanmaya çalışılıyor. Asfalt Şantiye Amirliği ekipleri, sürücülerin araç sürüş konforunu aksatmamak için yolda meydana gelen çukurları da yamayarak kapatıyor.
Yeni yılın ilk iş haftasında planladıkları iş programını hayata geçirdiklerini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kentte uçtan uca çalışma başlattıklarını belirtti. Başkan Köse ‘’ Safranbolu hizmetin en kalitelisini hak ediyor; ben ve çalışma arkadaşlarım kentimiz için yeni yılda da yeniliklerle hizmet sunmaya devam edeceğiz. Ekiplerimiz girmedik sokak, el değmedik köşe bırakmadan tüm kentte aksaklıkları gidermek için çalışıyor ’’dedi.

BENZER HABERLER