Safranbolu Belediyesi Çocuk Şenlikleri Başlıyor!

Safranbolu Belediyesi Çocuk Şenlikleri Başlıyor!

13/11/2023

Safranbolu Belediyesi geleceğin mimarı çocuklara şenlik armağan ediyor. 14-18 Kasım tarihlerinde düzenlenecek çocuk şenlikleri ile yaklaşık 5 gün boyunca çocuklar doyasıya eğlenecek.

Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenecek çocuk şenlikleri 14-18 Kasım tarihleri arasında Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde yapılacak. Eğitici seminerlerden, ünlü çocuk kitabı yazarlarının imza günlerine, söyleşilerden, gölge oyunlarına, sahne şovlarından konserlere, tiyatrolardan atölye çalışmalarına kadar dolu dolu 5 gün boyunca çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek. Tüm halka açık ve tamamı ücretsiz olan bu etkinlikler Safranbolu Belediyesi tarafından çocuklara bir armağan olarak sunuluyor. 

“Yarınlarımız olan çocuklarımızı bir an bile mutlu etsek bizim için kafi”

14-18 tarihlerinde düzenlenecek çocuk şenlikleri hakkında konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse şunları söyledi: “Çocuklar bizlerin yarınları. Onlar geleceğin mimarları. Düzenleyeceğimiz bu şenlikle onları eğlendirirken aynı zaman da yep yeni bilgilerin sahibi olmalarını hedefliyoruz. Bizler çocuklarımızın hayatlarının geri kalanına sımsıkı tutunmalarını ve tam donanımlı birer birey olarak ayaklarını yere sımsıkı basmalarını sağlayacak işler yapmaya, onların umutla bakan gözlerini güldürmeye devam edeceğiz. “

BENZER HABERLER