Safranbolu Belediyesi Doktorlarını Unutmadı

Safranbolu Belediyesi Doktorlarını Unutmadı

14/03/2021

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla, Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Rıza Erkan Andaç’ı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında hastanede çalışan hekimlere, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından Atatürk tablosu hediye edilerek Tıp Bayramları kutlandı. Bu kapsamda Karabük’te bulunan hastanelerin Başhekimleri de unutulmadı.

Ziyaretlere devam eden, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri Safranbolu’da görev yapan tüm aile hekimlerine Atatürk tablosu hediye etti ve Tıp Bayramları kutladı. Bu kapsamda İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Uygar Gümüşsuyu ve Karabük Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Nihat Yılmaz, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Taylan Çebi ve Karabük Özel Medikar Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Gürol Şahin ziyaret edildi.

Özellikle son bir yıldır ülkemizi etkisi altına alan pandemi ile kahramanca mücadele eden başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlıkçılarımıza minnettarız ifadelerini kullanan başkan Köse;’’ Sağlıklı toplum olabilme yolunda, nesillerin devamı için büyük önem arz eden ve yüksek sorumluluk anlayışıyla çalışan, insanı yaşatmayı amaç edinen bu saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren hekimlerimiz başta olmak üzere, tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım’’dedi.

BENZER HABERLER