Safranbolu Belediyesi Durmuyor

Safranbolu Belediyesi Durmuyor

06/08/2021

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Asfalt Şantiye Şefliği çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yazın gelmesi ile birlikte çalışmalarını daha da hızlandıran ekipler; bir yandan ana cadde, mahalle ve ara arterlerde kaldırım, bordür, taş duvar gibi çalışmalarına devam ederken diğer yandan asfalt ihtiyacı olan bölgelerde de asfalt serme işlerini sürdürüyor.

Acil asfalt ihtiyacı olan bölgelere ağırlık verdiklerini dile getiren Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Geçtiğimiz günlerde Esentepe Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz çalışmanın ardından ekiplerimiz okullar bölgesinde bulunan yolda asfalt serme işlemine başladı. Fen İşleri Müdürlüğü'müz program dahilinde buradaki çalışmalar bittiğinde ihtiyaç duyulan diğer bölgelere geçecekler.” diye konuştu.

Safranbolu ve Safranbolu halkı için var güçleri ile çalıştıklarını ifade eden Başkan Köse, “Tüm ekibimizle birlikte, büyük belediye ailesi olarak bizlere emanet edilen bu güzel kente hizmet etmenin gururu ile çok daha yaşanılır bir Safranbolu için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

BENZER HABERLER