Safranbolu Belediyesi Ekipleri Durmuyor

Safranbolu Belediyesi Ekipleri Durmuyor

13/10/2021

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Belediye çalışma programı ile vatandaşların talepleri doğrultusunda kentin çeşitli bölgelerinde çalışmalarına devam ediyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kış sezonu gelmeden önce mevcut program dâhilinde olan çalışmaları bitirmeyi planladıklarını söyledi.

Acil ihtiyaç duyulan mahallelerde ve Sanayi Bölgesinde devam eden asfalt serme çalışmalarının yanı sıra, son olarak Esentepe Mahallesi'nde geniş bir bölgede yeni kaldırım, kaldırım yenileme, bordür döşeme gibi işlerin hızla ilerlediğini ifade eden Başkan Köse, “Mesai arkadaşlarımız yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam ediyor. Amacımız kış sezonu gelmeden önce çalışma programımız içerisindeki işleri tamamlamak.” dedi.

Büyük Belediye ailesi olarak her bir çalışanı ile Safranbolu’ya en iyi hizmet için adapte olduklarını kaydeden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Çalışmalarımız esnasında bizlerden desteklerini esirgemeyen değerli Safranbolu halkına teşekkür ediyor, çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu.

BENZER HABERLER