Safranbolu Belediyesi Kışa Hazırlandı 

Safranbolu Belediyesi Kışa Hazırlandı 

20/12/2021

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu'da kar yağışının beklendiği şu günlerde; deneyimli bir ekip ve gerekli ekipmanlar ile, kar nedeniyle oluşabilecek aksaklıklara hazır olduklarını söyledi.

Safranbolu Belediyesine bağlı ekiplerin önceki yıllarda olduğu gibi bu kış da 24 saat görev başında olduğunu kaydeden Başkan Köse, "Ekiplerimiz, kar yağdığında günlük hayatın normal seyrinde devam etmesi için gereken tüm çalışmaları yapacaklar. Bunun için her zamanki gibi 3 vardiya çalışacak olan personelimiz ile birlikte, 4 beko loder, 2 greyder, 2 loder, 2 tuz serici kamyon, 12 tuzlama ekibi ve 1600 ton tuzlu malzeme hazır beklemekte.

Ekiplerimiz, mevsim şartları itibari ile bazı mahallelere araç girişlerinin ve çıkışlarının, yine minibüs ve otobüs güzergâhlarının ve ana arterlerin tamamını işlek durumda tutmak için, her zaman olduğu gibi görevlerinin başında olacaklar. 

Vatandaşlarımız herhangi bir mağduriyet durumunda, 153 numaralı Halk Masası ve 0 532 327 62 04 numaralı Whatsapp ihbar hatlarını arayarak, bizlere 24 saat ulaşabilirler." dedi.

BENZER HABERLER