Safranbolu Belediyesi Tüm Birimleri İle Sahada

Safranbolu Belediyesi Tüm Birimleri İle Sahada

14/12/2020

Safranbolu Belediyesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması getirilen hafta sonları tüm birimleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Asfalt Şantiye Amirliği ekipleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personeli, sokağa çıkma kısıtlaması olduğu hafta sonu yine yoğun mesai yaptı. Kısıtlamanın olduğu hafta sonu trafik yoğunluğunun azalmasını fırsata çeviren Asfalt Şantiye ekipleri bozulan yollara yama çalışması gerçekleştirirken Park Bahçeler Müdürlüğü ise ağaç budama çalışması gerçekleştirdi.

Perşembe pazarına yeni yapılan Zabıta binasında sıva çalışması yapan Asfalt Şantiye Amirliği ekipleri Bağlarbaşı Mahallesi, Yeni Mahalle ve Cemal Caymaz Mahallesinde bozulan yollarda yama çalışması gerçekleştirdi. Park Bahçeler Müdürlüğü ise Kıranköy mevkisinde bulunan Yeni Çarşı bölgesinde ağaç budama işlemi gerçekleştirdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs hayatı yavaşlatırken Safranbolu Belediyesi durağan geçen süreci saha çalışmaları ile değerlendiriyor diyenBelediye Başkanı Elif Köse‘’ Belediyemizin tüm birimleri sokakların boş olmasını fırsata çevirerek sahaçalışmalarını sürdürüyor’’ dedi. Başkan Köse, ‘’ Salgını önlemek için getirilen hafta sonu kısıtlamalarının hizmetlerimizi kesintiye uğratmaması için yoğun mesai harcıyoruz. Ekiplerimiz kentin dört bir yanında çalışmalara devam ediyor’’ şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER