Safranbolu Belediyesi Yine Halkın Yanında

Safranbolu Belediyesi Yine Halkın Yanında

25/08/2021

Safranbolu Belediyesi'nin kışlık gıda hazırlıklarına başlayan kadınlara kolaylık sağlamak amacıyla sürdürdüğü faaliyet, yoğun ilgiyle devam ediyor.

Daha önce serada yetiştirilen domateslerden salça üretmek için alınan makineyi halkın kullanımına açan Safranbolu Belediyesi, vatandaşlara randevu sistemi ile salçalık domateslerini çekebilme imkânı veriyor.

Halkın bu durumdan faydalanabilmesi için Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi'nden (SAKEM) randevu almasının yeterli olacağını belirten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Hemşehrilerimize, hayatın her alanında onların yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Bu amaçla çeşitli projeler gerçekleştiriyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi, Safranbolu’yu Safranbolu halkı ile birlikte istişare içerisinde yönetiyoruz. Konu ile ilgili tarafımıza iletilen iyi dilekler ve olumlu tepkiler için teşekkür ediyorum.” dedi.

Salça çekimi için SAKEM'de bulunan bazı vatandaşlar da, “Belediye Başkanımız sağ olsun. Hayatı kolaylaştırmak için yerinde ve önemli çalışmalar yapıyor. Daha önce uzun süre emek sarf ettiğimiz salça yapımında, şimdi çok daha hızlı şekilde işimizi bitiriyoruz. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz.” şeklinde görüşlerini bildirdiler.

Belirlenen günlerde öğleden sonraları yapılabilecek işlem merkezleri ise şöyle:

İLKAN SİTESİ

9-10-14-16-17-21-23-24-28-31 Ağustos, 4-6-7-11 Eylül

YUKARI TOKATLI SAKEM

11-12 Ağustos

TARİHİ ÇARŞI SAKEM

18-19 Ağustos

YAZIKÖY TOKİ SAKEM

25-26 Ağustos

AŞAĞI TOKATLI SAKEM

1-2 Eylül

BENZER HABERLER