Safranbolu Belediyesinden Dayanışma Örneği

Safranbolu Belediyesinden Dayanışma Örneği

14/01/2022

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; odak noktasına insanı koyduğu yönetim anlayışında, personeline de aynı özeni gösteriyor. Personeli de Belediye Başkanı'na aynı bilinçle yaklaşıyor.

Bu sabah yapılan müdürler toplantısında bunun bir örneği yaşandı. Geçtigimiz günlerde Safranbolu Belediyesi ile Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (TÜMBELSEN) arasında, kamu görevlilerinin mali ve sosyal haklarının iyileştirilmesine yönelik sözleşme imzalanmıştı. Sözleşmede, Safranbolu Belediyesi memurlarının sosyal denge ücreti %70 olarak belirlendi. Bunun üzerine Belediye Başkanlarına teşekkür etmek isteyen birim müdürleri, müdürler toplantısında Başkan Köse'ye pastalı sürpriz yaptı.

Başkan Köse, "SDS'ye vermiş olduğumuz destek için sonsuz teşekkürler." yazılı pastayı keserken, “Her zaman üstünü çizerek söylüyorum: Biz, Safranbolu Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Bu ailenin mutluluğu, Safranbolu’nun mutluluğudur. Biz mesai arkadaşlarımızı da kentimizi de çok seviyoruz. Gayretli ve özverili çalışmalarınızdan ötürü ben de sizlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

BENZER HABERLER