Safranbolu Türk Hava Yollarında

Safranbolu Türk Hava Yollarında

29/05/2023

Korumanın Başkenti Safranbolu THY Uçaklarında ki ekranlarda.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama ile bu yıl turizmi canlandırmak, Safranbolu’yu turizmde hak ettiği seviyelere getirmek adına çeşitli çalışmalar başlattıklarını ifade etmişti.

Mor Bayrak, İDO TV’ler, çeşitli turizm acenteleri ile yapılan görüşmeler, fuarlar, tanıtlım filmlerine şimdi de Türk Hava Yolları ekranları eklendi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ Yapımcı ve Yönetmen Kürşat Kızbaz ile yaptığımız görüşme sonrasında çekimlerin tamamlanmasının ardından yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda Safranbolu’muzun görüntüleri gösterime başladı” dedi.

Safranbolu Görsellerine İlgi Yoğun

İlk gösterimlerin ardından izlenme oranlarını oldukça yüksek olduğu bilgisinin geldiğinin ifade eden Başkan Köse, “Öncelikle değerli Yönetmen Kızbaz’a ilçemizin tanıtımına sağladığı katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Tanıtım adına projelerimiz devam edecek. Safranbolu ilgili olduğu tüm platformlarda yerini alacak.  Safranbolu’yu ülkemizin cazibe merkezi haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER