Safranbolu'da Vatandaş Odaklı Belediyecilik

Safranbolu'da Vatandaş Odaklı Belediyecilik

12/09/2021

Vatandaş odaklı belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen, şeffaf yönetim şekli ile takdirleri üzerine toplayan Safranbolu Belediyesi, hasta ve engelli vatandaşların da yanında olmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Elif Köse’nin önderliğinde devam eden çalışmalar kapsamında; Hayır Çarşısı'na getirilen 10 tekerlekli, 1 akülü sandalye ile 10 hasta yatağı, DERMAN ekibi tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Köse, “Engelli ya da hasta olmak kimsenin elinde değil. Hiç kimsenin de garantisi yok. Bizler gelenek ve göreneklerimize bağlı, büyüklerimizden aldığımız saygı ve terbiye ile yetişmiş bir milletiz. Bu nedenle Belediye olarak da vatandaş odaklı çalışmayı kendimize görev edindik.” dedi.

Hayır Çarşısı aracılığı ile ilçede yaşayan engelli ve hasta olan vatandaşlara akülü ve tekerlekli sandalye ile acil ihtiyacı olan hastalara hasta yatağı temin edildiğini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ”Onların yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm hastalarımıza acil şifalar, hasta yakınlarına kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu.

BENZER HABERLER